התרגול בשיריוגה


שיעורי יוגה בקבוצות קטנות

שיעורי יוגה בקבוצות קטנות

שיעורים בקבוצות קטנות וקבועות עם יחס אישי ותשומת לב מירבית לכל תלמיד. ליווי ומעקב אחר אופן התרגול וההתקדמות של כל מתרגל והתקדמות הדרגתית לפי יכולת אישית.

להמשך קריאה
שיעור יוגה פרטי - סימן מים

שיעור יוגה פרטי

תרגול אישי אחד-על-אחד, המותאם אישית לצורך וליכולות של המתרגל באופן מירבי. גמישות רבה בלוח הזמנים, ללא תלות במסגרת קבועה ומחייבת.

להמשך קריאה
יוגה לאוכלוסיה מיוחדת - סימן מים

יוגה לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים

תרגול יוגה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים חשוב ביותר, ככלי המאפשר מודעות לנשימה, מודעות לגוף על איבריו השונים, תנועתיות במרחב, שיווי משקל, יכולת להתמקד ולהתרכז ובאותו אופן גם להרפות ולשחרר.

להמשך קריאה
יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה - סימן מים, 500x300

יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה

שיעורי יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בקבוצות קטנות, המלווים בהסברים על החשיבות והתועלת שבתנוחות השונות לתקופת ההריון והלידה עצמה, טיפים חיוניים להריון וללידה ותנוחות לתרגול יומיומי.

להמשך קריאה
כאבי גב

יוגה תרפיה

תרפיה באמצעות יוגה לאנשים הסובלים מבעיות פיסיות או נפשיות ומעוניינים בתרגול יוגה, כדי להקל ואף לפתור את הבעיה, או כטיפול תומך ומשלים לטיפול עיקרי.

להמשך קריאה
יוגה בארגונים וחברות - סימן מים

יוגה בארגונים וחברות

שיעורי יוגה לעובדי חברות וארגונים, היא דרך מומלצת לשחרור והרפיית הגוף והתודעה מסדר היום העמוס, ובמקביל חיזוק והגמשת הגוף והענקת שקט ורגיעה לעצמנו.

להמשך קריאה
עיסוי ותנועה התפתחותית לתינוק

עיסוי ותנועה התפתחותית לתינוקות

תרגילי עיסוי ליצירת קשר ומגע אוהב ותרגילים לעידוד התפתחות תקינה. מפגש עם אמהות טריות נוספות, חלוקת חוויות, שיתוף בקשיים וקבלת מענה לשאלות בנושאי התפתחות

להמשך קריאה
pregnant couple watermark

סדנת הכנה ללידה ברוח היוגה

סדנת הכנה ללידה, השואבת את השראתה מעולם היוגה ועקרונות הלידה הפעילה ומציידת את היולדת בכלים להתמודדות עם כאב בזמן הצירים ובלידה עצמה. הסדנא מיועדת לנשים בהריון המעוניינות ללמוד את חשיבות התנועתיות בלידה, מסייעת להן להתכונן אליה באופן פיזי ורגשי ומאפשרת להן לקחת שליטה על הלידה שלהן. במהלך הסדנא נלמד: הסדנא מיועדת לנשים משבוע 28 ואילך [...]

להמשך קריאה